Westinghouse Servisi

Westinghouse Servis

Westinghouse Buzdolabı Servisi

Bir yandan yiyecek ve içeceklerimizi korurken bir yandan da mutfağımızda görsel olarak önemli bir yere sahip olan buzdolapları, artık pek çok gelişmiş özelliğe sahip. Bu gelişmiş markalar arasında ise Westinghouse oldukça dikkat çekiyor.

Az enerji tüketimi, geniş iç hacmi, dondurma kapasitesi gibi pek çok ayrıcalık sağlayan özelliği bünyesinde barından Westhinghouse buzdolapları; yardıma ihtiyaç duyduğunuzda İstanbul Westinghouse buzdolabı servisi ile daima korunmaya devam ediyor.

Murat Teknik, buzdolaplarınızın korunması ve uzun ömürlü olması için sizlere hizmet vermeye her zaman hazır. Mutfaklarımızın olmazsa olmazı buzdolabınızda bir bakım ya da onarım durumu söz konusu olduğunda hemen 444 0 398 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak hizmet talebi oluşturun.

Bakırköy Westinghouse buzdolabı servisi eğitimli ve donanımlı çalışma ekibi ile hemen yardımınıza koşsun. Murat Teknik’ten alacağınız servis hizmetlerinde Westinhouse markasının orijinal yedek parçaları kullanılmaktadır. Aynı zamanda almış olduğunuz servis hizmeti neticesinde ürününüze 1 yıl işçilik garantisi sunulur. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istiyorsanız geç kalmayan 444 0 398’i arayın.

Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

Giysilerimizin uzun ömürlü olması için kumaş kalitesinden sonra en önemli etken çamaşır makinelerimizin kalitesidir. Kaliteli çamaşır makinesi denilince de akla Westinghouse çamaşır makinelerinin gelmemesi mümkün bile değil. Geniş tamburu, çok çeşitli program seçeneği, kaliteli parçalarıyla Westinghouse çamaşır makineleri oldukça kullanışlı.

Ancak zaman zaman her beyaz eşyada olabileceği gibi çamaşır makinenizde de arızalanmalar meydana gelebilir. Böyle durumlar için Murat Teknik, İstanbul Westinghouse çamaşır makinesi servisi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Kaliteli hizmet almak, işinin ehli çalışanlarla çok kısa süre içerisinde çözüme kavuşmak için hemen 444 0 398 numaralı telefonu arayın. Bakırköy Westinghouse çamaşır makinesi servisi ile çamaşır makinenizi gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edin.

Westinghouse Mikrodalga Fırın Servisi

Mutfağın en pratik yardımcılarından, kısa süre içerisinde önümüze pişmiş yemek koyan biricik aletlerinden biri olan mikrodalga fırınlar gündelik yaşantımızı oldukça kolaylaştırıyor. Westinghouse mikrodalga fırın ise gündelik yaşantımızı kolaylaştırmanın yanında bir de güzelleştiriyor.

Sağlıklı pişirme koşulları, hızlı çalışma prensibiyle mikrodalgalarımız adeta bizler için hayat kurtarıcı konumda. Bazen hayat kurtarıcılarımızın da yardıma ihtiyaç duyduğu anlar olabiliyor. Bu anlarda hem onların hem de sizin yardımınıza Murat Teknik koşuyor. 444 0 398 numaralı müşteri hizmetlerimizden hizmet talebi oluşturun, profesyonel çalışma ekibiyle İstanbul Westinghouse mikrodalga fırın servisi sizlere yardımcı olsun.

TOP